How I will have a lot of visitors?

16. march 2011 at 22:19 | •K!kker• |  blogařské
V tomto článku se budu věnovat tomu, jak si můžete alespoň trochu zvýšit návštěvnost.
Ikdyž my moc velkou návštěvnost nemáme, tak mi věřte, že pár těchto rad vám ji docela zvýší :)(mám tam chybu, vím to- chybí mi tam i :( )
Soutěže, soutěže a soutěže! Myslím tím třeba SONB, SONC, VGS a jiné velké soutěže. Je v tom takovej malinkej podvůdek - kdykoliv začne nějaké kolo, soutěžící musí shánět hlasy - va vaší anketě na vašem blogu - tím pádem (pokud máte hodně soutěžících) vám na blog přijde klidně i 100 lidí za den .
Já soutěže dělám i proto, abych měla velkou návštěvnost, ale spíš proto, že mě to baví. Zvlášť soutěže, kde posíláte svoje věci , ráda si je prohlížím a hodnotím :).A ráda je připravuju :)
→Soutěže = návštěvnost = radost s blogem :)

Ne všechny komentáře jsou dobré komentáře. Jsou sprostý a urážlivý komentáře a myslím, že všichni si dovedeme představit ty špatný. Pak tu jsou reklamy-ruku na srdce-každý je píšeme. Ať už to je prosba o hlas, nebo o návštěvu blogu. No a teď k těm komentářům, který vám tu návštěvnost zvýší- musí mít hlavu a patu a být trochu zajímyvý, protože lidi zaujme a rádi vám napíšou. Taky pište komentáře k článkům. Nepiště prostě třeba jenom zajimavý článek, nebo hezký, pěkný aj. A taky komentáře typu: krásnej bloček-koukni na můj. A perlička je, když ještě napíšete hrubku-fuj!
→Pište inteligentní komentáře k článku a nepište hrubky!

I když to ani tak nepřipadá, je to věc, které si všimnou všichni. Je to Layout, menu a celkový vzhled blogu. Je to vlastně taková věc, kterou za vás můžou udělat ostatní a nestojí vás to NIC! Design vám udělá spousta blogů.
Nejhorší jsou ty základní vzhledy blogů a nebo takový ty ,,pohyblivý" a svítící okraje, pozadí stránky a když je něco strašně přeplácaný - pokud takovej blog někde vidím, hned jdu pryč a už nikdy na ten blog ani ,,nepáchnu" :P
Naučte se trošku s grafikou a vyzdobte si hezkými oddělovači a popisky menu. Slaďte barvy a udělejte si hezký a zajímavý blog. Znám jednu stránku, která by vám mohla pomoci - odkaz.

→Vyhněte se základním vzhledům blogu a svítícím a blikajícím pozadím na blog.


Áno, Affska-spřátelené blogy. Affs patří k blogu a kdo říká, že ne.. možná to je věc názoru. No, každopádně, SBéčka vám zvednou návštěvnost je lepší jich mít tak přiměřeně, protože když oni chodí na váš blog, musíte k nim chodit i vy a to si málokdo uvědomuje. Čím více Affs tím méně času, ale zato větší návštěvnost. Toto je potřeba při nabírání SB zvážit- co získám? a co naopak ztratím?
→Jasně, mějte Affs/SB, sister site a já nevim co všechno. Většina jsou fajn lidi a i já jsem si mezi SBečkama našla kamarády se kterýma si píšu přes skype. Zkrátka Affs nejsou jen někdo z blogu a zdroj návštěvnosti :)


Pište správná slova. Nepiště žádný ČaUkÍíÍíseQ a takový ty kraviny. Nemusíte psát spisovně, ale česky (slovensky). Nepište hrubky a pište smyslupný věty. Já vím, že je tu spousta dislektiků, kteří přehazují písmena a blbbě čtou, ale vyjmenovaná slova se dají naučit. Stejně jako shoda podmětu s přísudkem.. No, nebudu tu rozebírat češtinu.
→snažte se psát rozumně, hezky a bez chyb :) to lidi taky zaujme a budou k vám rádi a pravidelně chodit.

Musíte mít strašnou trpělivost s blogem. Hlavně na začátku. Spousta lidí s blogem končí, protože právě ta trpělivost jim chybí. A končí kvůli návštěvnosti. protože mají furt všichni pocit, že jim nikdo nekomentuje články. Na to nevím co napsat, ale u těch začínajících blogů- s tím se musí počítat, že ne hned první den budete mít na blogu 500 lidí. A taky hned nekončete, že vám někdo napíše třeba, že máte hnusnej blog, nebo že jste líní. Ten blog vám začne chybět a zase si založíte další a další. Tím mít návštěvnost nebudete. Návštěvnost je o čase ;)
→Buďte trpěliví a dočkejte času ;)


Jojo, dobré téma. Toto je myšleno všeobecně. Dobré téma článků, vzhledu, psaní. Je dobré mít tak nanjevíš 1,2 témata na blogu. Třeba váš oblíbený seriál a vy. Nebo zvířata. Nebo fotky a deníček. Těch věcí je opravdu hodně, ale vybrat si musíte jen pár. Je to těžké, ani já to na svém druhém blogu nedodržuju. Když si ale vezmete, že ty nenjavštěvovanější blogy jsou jen o jedné hodně známé věci... ;)
→nemějte blog o všem možným

Tak to je vše. Docela se divím, že se vám to chtělo číst, ale jsou to opravdu důležité věci :) a návštěvku to zvýší.

Kopírovat se zdrojem! DĚKUJI!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 week-stars week-stars | Web | 16. march 2011 at 22:30 | React

ty jo, dobřý článek, určo sis s tím musela dat hodně práce

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.